Leave Your Message

0102
Mirë se vini në Feiboer

Si një kabllo lider globale me fibra optike, ne ofrojmë produktet më të mira.

Cilësia Ndërton Markën

Për të siguruar që cilësia e produkteve tona të përmbushë kërkesat e standardeve ndërkombëtare, ne gjithmonë fokusohemi në cilësinë dhe besueshmërinë e produkteve tona, me ISO9001, CE, RoHS dhe certifikata të tjera të produkteve, në mënyrë që produktet tona me cilësi të lartë të ndërtuara me mjeshtëri të shkojnë në të gjithë në botë dhe në mijëra shtëpi.
 • 64e3265l5k
  Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë
  Ne kemi marrë shumë certifikata duke përfshirë Sistemin e Menaxhimit të Cilësisë ISO9000, Sistemin e Menaxhimit Mjedisor ISO14000, Certifikimin e Sistemit të Menaxhimit të Shëndetit dhe Sigurisë në Punë ISO45001 dhe standarde profesionale në të gjithë menaxhimin e prodhimit.
 • 64e32650p8
  Menaxhimi i cilësisë së materialit në hyrje
  Ne zbatojmë në mënyrë rigoroze menaxhimin e përzgjedhjes dhe vlerësimit të furnizuesit dhe ndërtojmë një sistem informacioni për menaxhimin e cilësisë së materialit në hyrje të bazuar në sistemin e ekzekutimit të prodhimit për të realizuar gjurmueshmërinë e cilësisë së materialit në hyrje dhe për të kontrolluar hapin e parë të kontrollit të cilësisë.
 • 64e3265yis
  Menaxhimi i cilësisë së procesit
  Ne ndjekim me kujdes standardet e prodhimit, inspektojmë në mënyrë efikase cilësinë e produktit dhe përmbajtjen teknike dhe këmbëngulim në gjurmueshmërinë e secilit proces për të siguruar që cilësia e produktit përfundimtar përmbush plotësisht pritshmëritë e klientëve tanë.
 • 64e3265 avn
  Raporti i testimit të produktit
  Ekipi ynë i brendshëm i cilësisë teston në fakt cilësinë dhe përdorshmërinë e produktit dhe merr raporte të inspektimit të cilësisë nga laboratorë të palëve të treta për të treguar informacion gjithëpërfshirës dhe objektiv për cilësinë e produktit.
64e32652z6
rreth nesh
FEIBOER ndërton një markë profesionale, vendos një pikë referimi në industri dhe është një ndërmarrje lider që ndihmon markat kombëtare të shkojnë në botë. Klienti së pari, i orientuar nga lufta, talenti në radhë të parë, shpirti inovativ, bashkëpunimi fitues, i sinqertë dhe i besueshëm. Klienti është themeli i mbijetesës dhe zhvillimit të tij, dhe klienti i pari është përkushtimi i FEIBOER ndaj përdoruesve dhe për të përmbushur nevojat e përdoruesve globalë në masën maksimale përmes "shërbimit cilësor".
Lexo më shumë

koleksioni më i mirëLartëCilësiaFibraOptikeKabllo

Mini Figura 8 Kabllo me fibër optike 8 12 24 bërthama GYXTC8Y vetë-mbështetës Mini Figura 8 Kabllo me fibër optike 8 12 24 bërthama GYXTC8Y vetë-mbështetës
01

Mini Figura 8 Kabllo me fibër optike 8 12 24 bërthama GYXTC8Y vetë-mbështetës

2023-11-17

GYXTC8Y Kabllo optike mini-figura 8 e vetë-mbështetur me fibra të vendosura në tubin buffer të lirshëm të mbushur me pelte, tubi i lirshëm që mbulon fillin aramid. Kjo njësi e kompletit dhe lajmëtari prej çeliku i galvanizuar janë të mbuluara me xhaketë të jashtme polietileni.


Specifikim:

Emri i artikullit: Kabllo me fibër optike GYXTC8Y.

Modaliteti optik: Modaliteti i vetëm/Multimod.

Diametrat e fibrave:G652, G655, 50/125μm, 62.5/125μm.

Numri total i fibrave: 2-24 bërthama.

Rrezja e përkuljes (statike/dinamike): 10D/20D.

Jeta e punës: Më shumë se 25 vjet.

Aplikimi: Vetë-mbështetës ajror, Rrjeti lokal, Komunikimi i rrjetit në distanca të gjata.


Ndërtimi

1. Fibër me ngjyrë

Diametri i jashtëm i veshur:125.0±0.1um

Diametri i fibrës optike:242±7um

Fibra me ngjyra UV: kromatogram standard

Blu, Portokalli, Jeshile, Kafe, Gri/Parta, E Bardhë, e Kuqe, E Zezë, e Verdhë, Vjollcë, Trëndafili / Rozë, Ujore

2. Përbërja e mbushjes së tubave (Xhel)

3.Tub i lirshëm PBT

4.Fije aramide

5. Diametri i jashtëm i xhaketës së zezë PE:7.8x4 mm


Standardet dhe Certifikata:

Kablloja me fibra optike përputhet me standardin YD/T 769-2003, IEC60794-1

Certifikata: CE .ROHS ISO9001


Karakteristikat:

1. Performancë e mirë mekanike dhe e temperaturës

2. Tub i lirshëm me forcë të lartë që është rezistent ndaj hidrolizës

3. Përbërja speciale për mbushjen e tubave siguron një mbrojtje kritike të fibrës

4. Rezistenca ndaj shtypjes dhe fleksibiliteti

Shiko Detail
Teli tokësor me fibër të përbërë OPGW Teli tokësor me fibër të përbërë OPGW
02

Teli tokësor me fibër të përbërë OPGW

2023-11-17

Kablloja optike OPGW duhet të vendosë fibrën optike në telin e tokëzimit të linjës së transmetimit të tensionit të lartë për të formuar rrjetin e komunikimit të fibrës optike në linjën e transmetimit. Kjo strukturë ka funksionet e dyfishta të telit të tokëzimit dhe komunikimit. Teli i tokëzimit të fuqisë optike është më i besueshëm, i qëndrueshëm dhe më i fortë për shkak të mbështjelljes së telit metalik. Për shkak se teli i sipërm i tokës dhe kablloja optike kombinohen si një e tërë, krahasuar me metodat e tjera të kabllove optike, periudha e ndërtimit shkurtohet dhe kostoja e ndërtimit kursehet.

Karakteristikat dhe Avantazhet e Kabllit Optik OPGW

Duke përdorur teknologjinë e mirë të prodhimit të tubave prej çeliku të pandryshkshëm, tubi është i mbushur me përbërës që bllokojnë ujin, të cilat mund të mbrojnë në mënyrë efektive fibrën optike

Kompaktësi e mirë dhe forcë e lartë në tërheqje

Rryma e qarkut të shkurtër ka pak ndërhyrje të ndërsjellë midis rrjetit të energjisë dhe rrjetit të komunikimit

Ngjashëm me specifikimet e zakonshme të telit të tokëzimit, është shumë i përshtatshëm për t'u ngritur dhe mund të zëvendësojë drejtpërdrejt telin origjinal të tokëzimit


PBT Loose Tube Ground Wire Optical Ground (OPGW) është i rrethuar nga shtresa të vetme ose të dyfishta të telave prej çeliku të veshur me alumin (ACS) ose telave Mixl AcS dhe telave aliazh alumini. Performancë e mirë kundër korrozionit. Materiali dhe struktura janë uniforme, rezistente ndaj lodhjes së dridhjeve.

Emri i produktit: PBT Loose Buffer Tube Lloji OPGW

Lloji i Fibrës: G652D; G655C; 657A1; 50/125; 62.5/125; OM3; OM4 Si opsione

Numri i fibrave: 2-72 bërthama

Aplikimet: Rikonstruksioni i linjave të vjetra të energjisë dhe linjave të nivelit të tensionit të ulët. Zonat industriale kimike bregdetare me ndotje të rëndë kimike.

Shiko Detail
Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike GDHH Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike GDHH
04

Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike GDHH

2023-11-11

Përshkrim:

Ai i referohet linjës së transmetimit të përdorur në sistemin e rrjetit të aksesit me brez të gjerë. Është një lloj i ri i metodës së aksesit. Ai integron fibër optike dhe tela bakri të transmetimit, të cilat mund të zgjidhin problemet e aksesit me brez të gjerë, konsumin e energjisë së pajisjeve dhe transmetimin e sinjalit.


Aplikacion:

(1) Sistemi i furnizimit me energji elektrike larg komunikimit;

(2) Furnizimi me energji i sistemit të komunikimit në distanca të shkurtra.


Avantazhi:

(1) Diametri i jashtëm është i vogël, pesha është e lehtë dhe hapësira e zënë është e vogël (zakonisht një sërë problemesh mund të zgjidhen duke përdorur kabllo të shumta, ku në vend të kësaj mund të përdoret një kabllo e përbërë);

(2) Klienti ka kosto të ulët prokurimi, kosto të ulët ndërtimi dhe kosto të ulët të ndërtimit të rrjetit;

(3) Ka performancë të shkëlqyer përkuljeje dhe rezistencë të mirë ndaj presionit anësor, dhe është i përshtatshëm për t'u ndërtuar;

(4) Siguroni njëkohësisht një shumëllojshmëri teknologjish transmetimi, me përshtatshmëri dhe shkallëzim të lartë dhe aplikim të gjerë;

(5) Sigurimi i aksesit të gjerë të brezit;

(6) Kursimi i kostos, përdorimi i fibrës optike si rezervuar për familjen, duke shmangur instalimet elektrike dytësore;

(7) Zgjidhja e problemit të konsumit të energjisë së pajisjeve në ndërtimin e rrjetit (duke shmangur vendosjen e përsëritur të linjave të furnizimit me energji elektrike)


Struktura dhe përbërja:

(1) Fibra optike: ndërfaqja e marrjes së sinjalit optik

(2) Teli bakri: ndërfaqja e fuqisë

Shiko Detail
Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me cilësi të lartë Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me cilësi të lartë
05

Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me cilësi të lartë

2023-11-11

Përshkrim:

Ai i referohet linjës së transmetimit të përdorur në sistemin e rrjetit të aksesit me brez të gjerë. Është një lloj i ri i metodës së aksesit. Ai integron fibër optike dhe tela bakri të transmetimit, të cilat mund të zgjidhin problemet e aksesit me brez të gjerë, konsumin e energjisë së pajisjeve dhe transmetimin e sinjalit.


Aplikacion:

(1) Sistemi i furnizimit me energji elektrike larg komunikimit;

(2) Furnizimi me energji i sistemit të komunikimit në distanca të shkurtra.


Avantazhi:

(1) Diametri i jashtëm është i vogël, pesha është e lehtë dhe hapësira e zënë është e vogël (zakonisht një sërë problemesh mund të zgjidhen duke përdorur kabllo të shumta, ku në vend të kësaj mund të përdoret një kabllo e përbërë);

(2) Klienti ka kosto të ulët prokurimi, kosto të ulët ndërtimi dhe kosto të ulët të ndërtimit të rrjetit;

(3) Ka performancë të shkëlqyer përkuljeje dhe rezistencë të mirë ndaj presionit anësor, dhe është i përshtatshëm për t'u ndërtuar;

(4) Siguroni njëkohësisht një shumëllojshmëri teknologjish transmetimi, me përshtatshmëri dhe shkallëzim të lartë dhe aplikim të gjerë;

(5) Siguroni akses të madh në bandwidth;

(6) Kursimi i kostos, përdorimi i fibrës optike si rezervuar për familjen, duke shmangur instalimet elektrike dytësore;

(7) Zgjidhja e problemit të konsumit të energjisë së pajisjeve në ndërtimin e rrjetit (duke shmangur vendosjen e përsëritur të linjave të furnizimit me energji elektrike)


Struktura dhe përbërja:

(1) Fibra optike: ndërfaqja e marrjes së sinjalit optik

(2) Teli bakri: ndërfaqja e fuqisë

Shiko Detail
Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me një modalitet të vetëm Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me një modalitet të vetëm
06

Kabllo me fibër optike të përbërë fotoelektrike me një modalitet të vetëm

2023-11-10

Përshkrim:

Ai i referohet linjës së transmetimit të përdorur në sistemin e rrjetit të aksesit me brez të gjerë. Është një lloj i ri i metodës së aksesit. Ai integron fibër optike dhe tela bakri të transmetimit, të cilat mund të zgjidhin problemet e aksesit me brez të gjerë, konsumin e energjisë së pajisjeve dhe transmetimin e sinjalit.


Aplikacion:

(1) Sistemi i furnizimit me energji elektrike larg komunikimit;

(2) Furnizimi me energji i sistemit të komunikimit në distanca të shkurtra.


Avantazhi:

(1) Diametri i jashtëm është i vogël, pesha është e lehtë dhe hapësira e zënë është e vogël (zakonisht një sërë problemesh mund të zgjidhen duke përdorur kabllo të shumta, ku në vend të kësaj mund të përdoret një kabllo e përbërë);

(2) Klienti ka kosto të ulët prokurimi, kosto të ulët ndërtimi dhe kosto të ulët të ndërtimit të rrjetit;

(3) Ka performancë të shkëlqyer përkuljeje dhe rezistencë të mirë ndaj presionit anësor, dhe është i përshtatshëm për t'u ndërtuar;

(4) Siguroni njëkohësisht një shumëllojshmëri teknologjish transmetimi, me përshtatshmëri dhe shkallëzim të lartë dhe aplikim të gjerë;

(5) Sigurimi i aksesit të gjerë të brezit;

(6) Kursimi i kostos, përdorimi i fibrës optike si rezervuar për familjen, duke shmangur instalimet elektrike dytësore;

(7) Zgjidhja e problemit të konsumit të energjisë së pajisjeve në ndërtimin e rrjetit (duke shmangur vendosjen e përsëritur të linjave të furnizimit me energji elektrike)


Struktura dhe përbërja:

(1) Fibra optike: ndërfaqja e marrjes së sinjalit optik

(2) Teli bakri: ndërfaqja e fuqisë

Shiko Detail
Microduct Fiber Unitube Air Blown Micro kabllo për qasje në rrjet Microduct Fiber Unitube Air Blown Micro kabllo për qasje në rrjet
08

Microduct Fiber Unitube Air Blown Micro kabllo për qasje në rrjet

2023-11-10

Ky kabllo me fibër mikroduktor është një kabllo unitub jo metalike. Mund të tërhiqet ose të fryhet ajri në mikro tubin ekzistues, gjë që përmirëson efikasitetin e tubacionit.


Përshkrim

Feiboer GCXFY është një kabllo njësi qendrore me fibra ajri me mikro kanal. Fijet optike vendosen në një tub të lirshëm me modul të lartë. Përbërja e mbushjes së tubit është e mbushur në tubin qendror për të mbrojtur fibrat. Përveç kësaj, një shtresë e fijeve aramidike është duke rrethuar unitube si pjesë e forcës.


Kablloja me mikrofibër me fryrje ajri mundëson prerjen e kanaleve kudo dhe në çdo kohë për shpërndarje, dhe pa ndikim në kabllot e tjera në të njëjtën kohë. Si rezultat, ai kursen shumë kosto për ndërtimin dhe bashkimin e nyjeve. Për ta përmbledhur, ky kabllo zakonisht përdoret në konstruksionet e fryrjes së ajrit në rrjetin e aksesit.


Aplikacion

Rrjetet FTTH, rrjetet e zonës Metropolitane dhe rrjetet Backbone


Veçoritë

Lidh degën e shpërndarjes dhe pikën e aksesit të përdoruesit fundor

Fryrja për ta zëvendësuar me kabllo të re është e lehtë për t'u përdorur

Diametri i vogël dhe pesha e lehtë siguron performancë të mirë të fryrjes së ajrit

Kurseni kostot në pajisjet e ndërtimit dhe bashkimit

Fryrja me metodën e shtrimit me faza redukton kostot fillestare të investimit

Përbërja e mbushjes së tubave dhe fijet aramidike ofrojnë mbrojtje të shkëlqyer për fibrat optike

Shiko Detail
Kabllo me fibër optike me shumë bërthama të blinduara të brendshme OM3 Breakout Kabllo me fibër optike me shumë bërthama të blinduara të brendshme OM3 Breakout
010

Kabllo me fibër optike me shumë bërthama të blinduara të brendshme OM3 Breakout

2023-11-10

Ky kabllo i brendshëm me fibër OM3 të blinduar ka opsion 12 bërthamash, 24 bërthama. Të gjitha fibrat optike mbrohen nga fije aramid, këllëf i brendshëm, tub çeliku spirale dhe xhaketë e jashtme.


Përshkrim

Ky kabllo me fibra të blinduara me shumë bërthama është një strukturë spirale e blinduar prej çeliku. Fijet optike mbrohen me fije aramid në mbështjellësin e brendshëm të nën-njësisë. Të gjitha nën-njësitë mbrohen nga forca të blinduara të jashtme të tubave spirale inox dhe një shtresë tjetër fije aramid. Kablloja e jashtme PVC ose LSZH janë të disponueshme për aplikime specifike.


Është i lehtë dhe i përshtatshëm për t'u mbajtur, gjithashtu rezistent ndaj tensionit, presionit dhe ka raport të lartë forcë / peshë.


Aplikacion

Sistemi i kabllove të brendshëm dhe të jashtëm, FTTH dhe përfundimi i përdoruesit, kanalet, pusetat dhe instalimet elektrike të ndërtesës


Veçoritë

Nën-njësia është e lehtë për t'u hequr dhe për t'u përdorur

Mbulesa e brendshme dhe fijet aramidike kanë performancë të mirë tërheqëse dhe kundër shtypjes

Pjesa e jashtme e forcës së fijeve aramid ofron karakteristika të shkëlqyera tërheqëse

Armatura e çelikut spirale i siguron kabllos forcë të mjaftueshme në tërheqje dhe presion

E disponueshme për shtimin e rrjetës së endjes prej çeliku inox për performancë të mëtejshme

Tubi spiral prej çeliku dhe fijet aramid kanë mbrojtje të shkëlqyer kundër kafshimit të minjve

Diametër i vogël, rreze e mirë përkuljeje, e lehtë për t'u përdorur

Shiko Detail
Kabllo taktike me fibër optike spirale çeliku të blinduar 2 4 6 8 bërthama Kabllo taktike me fibër optike spirale çeliku të blinduar 2 4 6 8 bërthama
011

Kabllo taktike me fibër optike spirale çeliku të blinduar 2 4 6 8 bërthama

2023-11-10

Armatura spirale e tubit të çelikut siguron mbrojtje shtesë të kabllove taktike me fibra për operacionet në terren dhe mjediset komplekse. Kabllo i paracaktuar në dispozicion.


Përshkrim

Kjo fibër taktike e blinduar e brendshme ka fije aramid dhe tub çeliku spirale për elementin e fortë, i cili është i përsosur për aplikim kundër minjve. Fijet e shumëfishta të ngushta me tampon janë të mbrojtura mirë brenda mbështjellësit të jashtëm të kabllit, fillit aramid dhe tubit të çelikut spirale.


Tubi i çelikut spirale prej çeliku inox i këtij kablli me fibër të blinduar është rezistent ndaj ngjeshjes, tensionit dhe pickimit të miut. Prandaj, kjo fibër taktike mund të përdoret në mjedise të ndryshme të ashpra dhe komplekse instalime elektrike.


Aplikacion

Është i përshtatshëm për instalim të ajrit të jashtëm dhe FTTH


Veçoritë

Fibra optike e ngushtë me tampon është e lehtë për t'u hequr dhe për t'u përdorur

Fibra e ngushtë me tampon gjithashtu ka një performancë të mirë rezistente ndaj flakës

Anëtari i forcës së fijeve aramid siguron karakteristika të shkëlqyera tërheqëse

Tubi inox siguron forcë shtesë në tërheqje dhe presion

E disponueshme për shtimin e rrjetës së endur prej çeliku inox për tension të mëtejshëm dhe performancë kundër minjve

Kabllo i vogël rrethor për vendosje të përshtatshme

Rreze fleksibël dhe e mirë e përkuljes në funksionim

Shiko Detail
0102

LAJMET E FUNDIT

Përgatitja për suksesin tuaj duke përdorur shërbimet kryesore

SHTATË PËRPARËSITË E FEIBOER Forca e Forte

 • 6511567ufn

  Feiboer ka ekipin e tij profesional të R & D, linjën e prodhimit, shitjet dhe departamentin e shërbimit pas shitjes, u shpërblye si një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë, deri më tani klientët globalë janë në 80 vende dhe rajone anembanë botës, klientët e shërbyer tejkalojnë 3000 .

 • 65115675 rb

  Në feiboer, ne jemi gjithmonë në kërkim të partnerëve të rinj afatgjatë për të zgjeruar së bashku markën dhe tregun me produktet tona me cilësi të lartë.

 • 6511567orl

  Që në kontaktin e parë me klientët, klientët janë partnerët tanë. Si partner i feiboer, ne diskutojmë nevojat e tregut lokal me klientët tanë dhe zhvillojmë zgjidhje me vlerë të shtuar. Përgjatë gjithë zinxhirit të procesit të certifikimit ISO 9001 - ne ofrojmë sistemet më tërheqëse të çmimeve dhe zgjidhjet e marketingut.

 • 65115677oi

  Tradita jonë e fortë e zgjidhjes së problemeve dhe punës së palodhur vendos standardin për ne dhe na ndihmon të bëhemi liderë. Ne e bëjmë këtë përmes një fokusi të vazhdueshëm në inovacionin dhe zhvillimin e produktit. Ne mbajmë gjithmonë parasysh nevojat e klientëve tanë. Gjithmonë fitoni me cilësi, ofroni gjithmonë shërbimin më të mirë. Kjo është për të përmbushur nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë, si në anën e biznesit ashtu edhe në atë operacional.

Na besoni, na zgjidhnirreth nesh

654 po2 po

Përshkrim i shkurtër:

Feiboer ndërton një markë profesionale, vendos një pikë referimi në industri dhe është një ndërmarrje udhëheqëse që ndihmon markat kombëtare të shkojnë në botë. Klienti së pari, i orientuar nga lufta, talenti në radhë të parë, shpirti inovativ, bashkëpunimi fitues, i sinqertë dhe i besueshëm.

Klienti është themeli i mbijetesës dhe zhvillimit të tij, dhe klienti i pari është përkushtimi i feiboer ndaj përdoruesve dhe për të përmbushur nevojat e përdoruesve globalë në masën maksimale përmes "shërbimit cilësor".

PSE NA ZGJODHET NE?

VLERËSIMI I KLIENTITVLERËSIMI I KLIENTIT

64 vjeç 87 vjeç

Marka e bashkëpunimit

Misioni ynë është t'i bëjmë zgjedhjet e tyre të qëndrueshme dhe korrekte, të krijojmë vlerë më të madhe për klientët dhe të kuptojmë vlerën e tyre

652f86ani4

Bisedoni me ekipin tonë sot

Ne krenohemi që ofrojmë shërbime në kohë, të besueshme dhe të dobishme

hetim tani
010203
01020304